La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

48

Tak czytam te doniesienia o Sarabi, że „Zespół uważa, że nie jest on odpowiednią osobą do prowadzenia drużyny z ławki” i uważam, że ten zespół (poza nielicznymi wyjątkami) składa się z nieodpowiednich osób do grania w Barcelonie... Drużyna rozkapryszonych panienek (bez obrazy dla panienek), która nie jest w stanie zaakceptować słów prawdy ! Żenada... zresztą jak większość tego co się dzieje w tym klubie od dłuższego czasu.

11

@IronSanHybrid Po takiej pierwszej połowie na Anfield, to w szatni powinny lecieć same bluzgi w kierunku co niektórych zawodników. Opier**l od góry do dołu cały skład, że wyszli by naładowani na drugą połowę. A tymczasem Alba sobie cichutko płakał, Erni coś tam pokucał przy tablicy i tyle.

konto usunięte

0

@kuz Przydalby sie taki Fergie. Wpadlby do szatni, kopnal buta, ten wyladowalby na czole Geriego i od razu zachcialoby sie im biegac.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?