La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1360 Culés

9

Vidal widać że potrafi walczyć ale wczoraj się cieszyłem jak schodził, on również widać jak mocno się gubi w naszej kopaninie i kilka razy naraził swój zespół na kontry.

2

@Messibestplayerintheworld Problem jest w tym, że on tylko walczy ale wczoraj wyszły jego braki.

konto usunięte

1

@Messibestplayerintheworld Niestety, ale co to za pomysł grać takim gościem jak Vidal w ataku? Dla mnie niezrozumiałe.

4

@Coutinho007 coś w tym jest, nie na próżno mówi się że on dużo więcej daje jak wchodzi z ławki.

3

@Messibestplayerintheworld Gość nie ma techniki wgl i wyglądał na tym skrzydle jak Boateng na 9.

2

@VenoM to się w pale nie mieści, kiedyś Xavi, Iniesta, Pedro, Villa, Neymar, Alexis... a teraz Boatengi, Douglasy, Vidale... kiedyś wirtuozi, a teraz rzemieślnicy

1

@pikass14 A najgorsze jest to, że chcą żebyśmy tymi rzemieślnikami dalej grali taką samą piłkę jak wtedy za Guardioli. Kiedyś to było. Stoichkov, Rivaldo, Overmars, Ronaldinho, Henry, Villa, Alexis, Pedro, Neymar. Dziś? Vidal..., Roberto...., 17 letni Fati i Braithwite.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?