La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 895 Culés

3

Ludzie tutaj co wy myśleliście że wiecznie z Realem będziemy wygrywać i że ciągle będziemy mieli pokolenie: Xavi, Iniesta itp. Nie będziemy mieli, ponad to nie stać nas na zakupy najlepszych piłkarzy na świecie, za dużo kasy do piłki napłynęło i dużo klubów moze wydać kupe siana na piłkarzy. Trzeba po prostu mieć świetny skauting i wyłapywać piłkarzy jak jeszcze są tani i grają w słabszych klubach. Dzisiaj Real czy Barca nie mogą kupić piłkarza z PSG, MU, Chelsea, City i wielu innych

0

@kamil9040 No świetnego Skautingu to my niestety nie mamy, porównując nasz Skauting do takiej BvB to przepaść.

1

@Coutinho007 my mamy chyba najgorszy skauting chyba ze wszystkich klubów z czołówki. Aby kupić gwiazdę za 100 milionów z hakiem i tyle. Tak działamy na tym rynku transferowym

0

@kamil9040 Dokładnie, jeszcze nie analizują nawet chyba profilu danego zawodnika czy faktycznie jest potrzebny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?