La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

3

ostatnie 2 mecze idealnie pokazują czemu nie wygramy LM, a ligę ewentualnie tylko dzięki ułomności Realu. Mario Rui jest jednym z najgorszych oborńców w Serie A, Suso go robił jak chciał, a dzieki naszej bogatej kadrze gra przeciwko....Vidalowi xDDDd. Marcelo to juz kilka klas niżej niż 3-4 lata temu, Carvalaj też cześto poełniają błędy. Ale wczoraj nawet nie mieli jak popełnić błędów skoro wszystko nasze "próby ataków" były prowadzone środkiem. Może i zarząd jest beznadziejny i niezapewnił skrzydłowych, ale skoro taki Fati już nieraz udowodnił, że raz na jakiś czas umie się zerwać to niech gra od początku....albo pal licho ten Braitwhite

0

@FCB24 akurat Fatiego to przestawiali jak chcieli , nie mial najmniejszych szans w starciu z tak doświadczonymi obroncami. Ani szybkość, zwrotność nie byla jego atutem.

1

@kazbychu przez 10min kiedy bylo pod wpływem emocji...bez szans z doświadczonymi obrońcami? powiedz to np Godinowi, którego Fati wyrzucil z LM

0

@FCB24 no oki, ale co nam dalo wyrzucenie Interu, nic. Co od tamtej pory daje Ansu FCB ? Też chyba nic.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?