La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1983 Culés

1

Patrzę w tabele i moje ukochane York City jest pierwsze w National League, życzę im powrotu do League Two i kolejna kariera leci tym zespołem w Fifie. W Fifie 14 wygrałem nimi wszystko co się da. Macie swoje ulubione i znienawidzone zespoły z najniższych lig w Fifie? Ja od zawsze York, Northampton, Chesterfield a no takiego Cambridge, Forest Green czy Grimbsy Town to nie cierpię.

1

@jeyx77x Ja również bardzo lubię York City. Grałem nimi w Fifie 2004, a teraz prowadzę ich w FM20 :)

0

@JimMorrisonFCB to życzę awansu do PL . Skoro jesteś ich obserwujesz i coś o nich wiesz to na pewno kojarzysz Pana Chambersa, który w Fifie 14 był istnym kozakiem,gdyby był tam ten system,że każdy może być super zawodnikiem co w Fifie 20 to wbilbym nim z 90 spokojnie;)

0

@jeyx77x Ashley Chambers, pamiętam :) w którymś ze starszych FMów grał u mnie regularnie w ataku. Z tego co patrzyłem to teraz gra w innym klubie, ale na tym samym poziomie rozgrywkowym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?