- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1513 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
101 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1513 Culés
14
Super zapowiada się ramówka Kanału Sportowego i tak czułem, że finansowo też wyjdą na tym dobrze :
„Borek w dwóch autorskich programach Mateusz Borek oprócz udziału w „Misji Futbol” będzie na Kanale Sportowym powadził dwa autorskie programy: „Mati, ludzie, pieniądze” o kwestiach finansowych w sporcie oraz „Oktagon” o boksie i innych sportach walki. Z racji zaangażowania w Kanał Sportowy pod znakiem zapytania jest dalsza współpraca dziennikarza, przynajmniej na dotychczasowych zasadach, z Telewizją Polsat. Niedawno nadawca mocno ograniczył dziennikarzom możliwości tworzenia treści na YouTubie. Z tego powodu z Polsatem rozstali się Tomasz Smokowski i prowadzący swój kanał Prawda Futbolu Roman Kołtoń. W zeszłym tygodniu Mateusz Borek zapewnił w Weszło FM, że początkowo on i Tomasz Smokowski dostali w Polsacie zgodę na zaangażowanie w Kanał Sportowy. - Jeśli czujesz truciznę, to zaczynasz się zastanawiać nad pewnymi rzeczami. Trochę inaczej umawialiśmy się z naszym szefem. Uzyskaliśmy zgodę na funkcjonowanie Kanału Sportowego, a kilkanaście dni później zostaliśmy wezwani na spotkanie i usłyszeliśmy, że „nie, bo nie” - stwierdził. - Nie wiem, o co do końca chodzi. Jedni mogą funkcjonować w partnerski sposób, a inni nie - skomentował.”
4
@IronSanHybrid nawet nie wiesz jak mnie to cieszy:) znaczy od dawna o tym mówili, ale zawsze miło poczytać o kolejnych brakach w polsacie;) byle by pana truskawki nie brali do siebie, niech zostaje twarzą polsatu wraz z kucharzami:)
1
@escarabajo serwisy streamingowe + takie kanały to jest przyszłość, a TV niech się buja z reklamami po 30 min i brakiem „programów na żądanie” i do tego miliony powtórek i to wszystko za paskarskie ceny...