La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1569 Culés

6

POLSKA tego nie ogarniesz ^^

„Minister infrastruktury podwyższa opłatę paliwową, ministerstwo finansów obniży akcyzę.”

„Potwierdzamy, od marca akcyza na paliwa będzie obniżona - przekazał rzecznik resortu finansów Paweł Jurek. Resort infrastruktury zdecydował z kolei o podniesieniu opłaty paliwowej. Podwyżka opłaty i obniżka akcyzy będą zatem neutralne dla kierowców - dodały obie instytucje.”

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/minister-infrastruktury-podwyzsza-oplate-paliwowa-ministerstwo-finansow-obnizy-akcyze/rhq3de2?utm_source=t.co_viasg_wiadomosci&utm_medium=social&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

2

@IronSanHybrid W rezultacie w TVP wielki napis Akcyza na paliwo obniżona! Brawo rząd PiS!
A kierowca zapłaci tyle samo, jeśli nie więcej.

0

@Nano22 Mój kraj taki przedsiębiorczy :D

„"Wynik dla kierowców pozostaje bez zmian, ponieważ globalnie płacą taką samą stawkę. I tak w latach 2015-2019 stawki opłaty paliwowej były podwyższane o 25 zł za 1000 litr lub kg, a równocześnie stawki podatku akcyzowego od paliw silnikowych w tym samym okresie były zmniejszane o taką samą kwotę. Środki z tego podwyższenia opłaty paliwowej zasilały Fundusz Kolejowy, a powyższe działanie miało obojętny skutek dla cen paliw i kierowców" - czytamy w komunikacie.”

konto usunięte

2

@IronSanHybrid a jakżeby inaczej, coś obniżą dla dobrego hasła i podwyższą żeby broń Boże ta obniżka nic nie zmieniła. Kto się jeszcze na to nabiera...

1

@Kamil92 To jest robione tak jak @Nano22 pisze czyli pod publikę w TVP.


konto usunięte

1

@IronSanHybrid oczywiście, że tak, zawsze tak było w polityce ale nie tak bezczelnie i nie na taką skale. Poza tym też boli to, że niektórzy ludzie nie zdają sobie sprawy, że nie ma dodatków oraz obniżek na czysto, bez konsekwencji i nie zadają sobie pytania czym to skutkuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?