La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 900 Culés

4

Szkoda, że w City zawsze coś nie gra w tej LM, jakieś kontuzje, pech albo dziwne pomysły Pepa. Pamiętam jak rok temu na Tottenham wypuścił Mahreza zamiast Bernardo, który był w niesamowitym gazie.
Oby defensywa się nie posypała. Kontuzja Laporte, beznadziejny Mendi, Otamendi też nie jest pewnym piłkarzem. City nie ma kontroli w środku pola, oby w drugiej połowie wszedł Sterling za Mahreza i De Bruyne powrót do pomocy. Gość gra praktycznie jako dziewiątka, a muszą w środkowej strefie zyskać przewagę.
Całe szczęście, że Real nie ma wykończenia. Viniciusa nienawidzę i uwielbiam jednocześnie. Chłop zamiast wbić piłkę do bramki wywrócić się przed nią. Oby tak dalej.

Andrzej robi show w studiu, a Darek przy mikrofonie wymieniając przy Mendych imiona, jakby ktoś zapomniał który gra dla której drużyny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?