- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 949 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 949 Culés
28
Ależ dobitnie widać brak skrzydeł w naszej ekipie :/ Do tego pomoc oprócz Busigo nie gra żadnych piłek do przodu... a już mistrzem w grze do tyłu jest Firpo :/
https://x.com/neurophate_/status/1232643272578936832
9
@IronSanHybrid Tymbardziej nie rozumiem czemu Lautaro jest priorytetem w lato..
6
@IronSanHybrid Też to zauważyłem, dodatkowo bierność w ofensywie bocznych obrońców, zwłaszcza Firpo.
0
@Jakchcesz Bo na 9 też mamy problem. Griezmann to nie jest snajper, Suarez ma 33 lata i problemy z kolanem a Braithwite to nie poziom żeby być podstawowym napastnikiem w takim klubie.
1
@Coutinho007 Rozumiem, ale na ten moment mamy 0,5 napastnika (Griezmann nie najlepiej sobie radzi ale jakoś jeszcze daje rade) i 0 skrzydłowego, więc to powinien być priorytet
1
@Jakchcesz No to sam widzisz, że obie te pozycję są jakie są A czy 0,5 skrzydłowego mamy? Biorąc pod uwagę Fatiego to aż jednego mamy a no i Dembele na L4 to 1,5.
1
@IronSanHybrid Brak szybkich skrzydłowych i zawodników którzy potrafią wygrywać pojedynki 1vs1 to nasza główna bolączka, niestety klepanie w kółko już nic nie daje. Wtymsezonie jak wiemy już kadry nie zmienimy, więc naprawdę przejście kolejnego rywala po Napoli będzie mega sukcesem... Serce podpowiada że jesteśmy w stanie wygrać LM, ale rozum już tak daleko nie sięga...
2
@IronSanHybrid Wszystkie drogi prowadzą do.. Messiego :D