La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1614 Culés

9

Dawać Valladolid jak dzisiaj przegra Espanyol to będzie tracił aż 5 punktów do bezpiecznej strefy. a następny mecz grają z Atletico, więc łatwo nie będzie.

0

@DonAndresFCB Nie rozumiem czemu tak bardzo chcecie żeby Espanyol spadł, derby to zawsze ciekawe widowisko :)

5

@Mario96w No tak. Bardzo ciekawe widowisko. Problem jest taki, że derby są mega, jak grają 2 wyrównane ekipy, czyt. Celtic - Rangers, LFC - MU, BVB-Bayern, Milan-Inter, Barca-Real.
Jest wiele wiele przykładów. Jedne to typowe derby miasta, drugie, to klasyki. Problem jest wtedy, kiedy dysproporcja jest tak duża między klubami, że rywalizacja nie jest zdrowa. To co się odwala między Espanyolem a nami, niekiedy ociera się o patologię.
Espanyolowi życzę spadku do Tercera Division. Realowi Madryt zaś wiecznie o jedno miejsce za nami. To jest ta różnica i ten powód.

0

@michal26 Ok, masz prawo im tego życzyć, dla mnie to są zawsze większe emocje niż byle mecz z Eibarem i dużo ciekawiej się to ogląda

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?