La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1834 Culés

41

Niech sobie siedzi tam do końca kariery.

49

@Mns21 "Świta Neymara" :D Komedia :D

3

@Mns21 zwykły najemnik, więc mógłbym w to uwierzyć

3

@Mns21 Z całym szacunkiem do tego "przedstawiciela świty", ale jakoś bardziej ufam Leo, który jest Neya przyjacielem. Od rzeczy by głupot nie gadał. Widocznie Ney woli mówić prawdę Leo niż jakiemuś losowemu kolezce ;)

Z resztą gość (o ile to prawda) mógł tak powiedzieć, aby nie igrać z szejkiem, który po posadzilby Neya na ławce.

1

@Mns21 Dokładnie. Niech siedzi w Złotej klatce do czterdziestki.

43

@LuisSalvano Ty to byś nawet UFO uwierzył jak by powiedzieli, że Neymar chcę wrócić do Barcelony :D

0

@tristan87 Ta wasza zawiść jest urocza :D Aż mi się ten mem z wściekłym uczniem przed monitorem przypomniał.

0

@Wichurek Ale w co tutaj wierzyć, albo nie wierzyć, skoro od ponad pol roku ten temat się ciągnie i widać, że chce wrócic? :P

11

@LuisSalvano Jakoś nie widziałem tej wielkie chęci jego powrotu do nas w lato ;) Media wymyśliły sobie sagę transferową a nasz zarząd zrobił z siebie pośmiewisko a Neymar siedział z popcornem i się cieszył ;)

0

@Wichurek To słabo śledziłeś newsy i wydarzenia :D M.in. sam Tuchel i Leonardo to potwierdzili w wywiadzie.

14

@LuisSalvano gdyby było na odwrót, i Leo by powiedział, że nie ma tematu, a ktoś z jego otoczenia by powiedział, że Ney chce wrócić, to byś napisał, że Messi się nie zna, bo nie widuje go codziennie :D

1

@LuisSalvano Tak? To co takiego Neymar zrobił, żeby przyjść do nas w lato?

1

@LuisSalvano A skąd pewność, że ten gość też nie jest przyjacielem Neymara :)

0

@LuisSalvano I co z tego? To, że Neymar powiedział, że chce odejść ma akurat najmniejsze znaczenie w takim klubie jak PSG ;)

2

@LuisSalvano Twoja wiara w powrót Neymara też jest urocza

8

@LuisSalvano Zabawny jesteś,każdy news o Neymarze interpretujesz po swojemu,tak żeby ci pasowało.Wszystkie złe dla ciebie informacje są wymyślone, wyssane z palca.Każde info mówiące o możliwym powrocie Neymara to dla ciebie szczera prawda.

0

@Wichurek Przecież dopiero podważyłeś to, że Ney chciał wrócić, haha. Gościu, ja Ci nie będę streszczał całego lata. Było śledzić wypowiedzi Neya, Leonardo, Tuchela i paru innych osób to byś wiedział, a nie teraz pawiana świrował.

0

@dominik127pl Ale jakie złe? Kto jest dla Ciebie bardziej wiarygodny? Leo, ktorego wypowiedź możesz sobie przeczytać, czy jakiś anonimowy gość, który nawet nie wiadomo, czy wypowiedział dane słowa? Pomyśl logicznie.

0

@tristan87 Nawet jeśli jest ona naiwna, to przynajmniej nie jest zawistna.

0

@chavez Ale Leo nie powiedział tak, więc tematu nie ma.

1

@LuisSalvano A Ty jesteś w stanie zrozumieć, że mówić to on sobie może? Tak powiedział, że chcę wrócić i co z tego o to mi chodzi! On sobie może chcieć, tylko jak tak bardzo chce to nich zrobić coś w tym kierunku bo samo powiedzenie, że chce wrócić gówno jest warte ;) A co do sagi transferowej to widziałem wszystkie newsy bo pewien użytkownik tej strony wrzucał, każdy news na ten temat nawet te najgłupsze. Zgadnij jaki to użytkownik ? :D

0

@LuisSalvano ja też jestem za jego powrotem, bo na boisku to jest geniusz. Jednak wiem, że jest to operacja jeszcze cięższa niż jego odejście czy nawet transfer Mbappe do białych. I jak bardzo tego transferu chcę, daje mu mniej niż 50%

0

@chavez No dobrze, ale jeżeli faktycznie zostanie wyceniony na 160-180?

0

@Wichurek A co miał więcej zrobić, skoro niewiadomo jaka byłaby reakcja szejka? I tak zrobił sporo - chwalił Barcę, olewał treningi. Teraz weź pod uwagę, że nie wszystko będzie w rękach szejka.

« Powrót do wszystkich komentarzy