La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 882 Culés

0

Szczerze, to bardzo dobrze, że przyszedł Braithwaite. Po co nam napastnicy za grube miliony, skoro w lecie mamy sie postarac o Lautaro. Drogi napastnik bylby problematyczny, w takim układzie, a Martin zagra pewnie 3 4 mecze na ogórki i jeżeli zagra dobrze to świetna inwestycja. On ma odciążyc Leo i Griezmanna na ostatnią część sezonu. Ludzie pamiętajcie, że to transfer z musu i napastnik miał być niedrogi i na pol roku

0

@mientusek1407 jasne, ale wystarczyło nie pozbywać sie Pereza za paczke gruszek

konto usunięte

0

@mientusek1407 18 to nie są grube miliony jak za goscia który pogra nie całe pół sezonu?

0

@Avada Kedavra Ba kolega napisał że zagra pewnie 3-4 mecze, więc to nawet nie pół roku ale wydanie 18 baniek na zawodnika na 3-4 mecze... I wg niego to jest ok....
A abstrahując od absurdalności twierdzeń kolegi powyżej, moim zdaniem zagra o wiele więcej, będzie wychodził w pierwszym składzie (może nie już w pierwszym mecz, ale w kolejnych już tak) w meczach ligowych razem z Leo i Antkiem w pierwszej linii.

0

@mientusek1407 sprowadzanie Lautaro za grube miliony to też zbyt wielkie ryzyko, jego statystyki są przeciętne a to zachłyśnięcie się nim - powiem szczerze - może nam się odbić dobrze znaną (vide Coutinho, Dembele itd) czkawką. Ktoś już tutaj wrzucał liczby, które Lautaro ma podobne do tak hejtowanego Coutinho.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?