La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1338 Culés

0

Możliwość posłuchania Scenes From a Memory na żywo była jedną z najlepszych doświadczeń w moim stosunkowo krótkim życiu. Wspaniały koncert we Wrocławiu.

0

@Nigaki Niezle , Niezle. Bez wokalosty to ten zespół bylby idealny, a tak momrvtami kicz (ale soft)
Lubię liquid tension experiment i tego typu bez wokalowe ich projekty .

0

@Colon Jestem nieobiektywna, to dzięki wokaliście pokochałam ten zespół. W ogóle wokal to moja ulubiona część jakiejkolwiek muzyki, więc LTE nigdy mnie aż tak bardzo nie porwało.

0

@Nigaki ja też uwielbiam wokale, ale piskliwe mnie często zniechęcały np w metalu. Wyjątek to może Jon Anderson z YES.
Dlugi koncert ?

0

@Colon Jakieś dwie i pół godziny, łącznie z jedną piętnastominutową przerwą po pierwszej części. Zaczęli 20:30, skończyli coś około 23.

0

@Nigaki to ekstra

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?