La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 675 Culés

0

Trzymajcie kciuki, właśnie jadę dowiedzieć się, czy mój 5 letni związek zakończy się rozstaniem, czy jednak będziemy dalej ze sobą. Chyba nigdy jeszcze nie czułem takiego stresu, dlatego też napisałem o wsparcie :p

16

@luna666moon a mam trzymać żeby się rozpadł czy żebyście dalej byli razem?

1

@BigShaq Hahahah żebyśmy dalej byli razem :p Czasem jest glupkiem, ale kocham ją ^^

0

@luna666moon to czemu macie się rozstawać ?

konto usunięte

1

@luna666moon napisz jeszcze coś bardziej osobistego. Np. jaki seks Twoja (jeszcze) kobieta lubi :)

5

@tombard Ja Ci powiem.

0

@Suzu Nie będę wchodził w szczegóły tutaj, ale każdy dłuższy związek ma kryzysy, teraz przynajmniej na moment mogę zająć moje myśli odpowiadaniem na la rambli ????

0

@luna666moon jeśli idziesz zesrany to kobita w życiu cie nie będzie chciała. Ty jesteś facet

3

@luna666moon mi się 6 letni związek rozpadł, koniec świata był, ale koniec końców, gdyby nie to, nie spotkałbym mojej obecnej kobiety i nie urodziłby się najkochańszy synek na świecie. Coś się kończy, coś się zaczyna. Warto walczyć o miłość, ale jej koniec nie jest taki straszny, jak się wydaje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: