La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1086 Culés

0

Mam nadzieję , że Messi zacznie mecz z Eibarem na ławce , chłop gra ostatnio od deski do deski a LM już niebawem.

0

@kaziks nie głupi pomysł, Griezman w jego butach wygląda super plus oczywiście trochę świeżości

3

@jeyx77x griezmann i super :)

konto usunięte

0

@amanter Jak pokazał ostatni mecz - tak, Griezmann może grać super.

Jasne, była zmarnowana sytuacja, ale wcześniej gol i przynajmniej dwa genialne podania. Szkoda, że Leo zabrakło szczęścia, bo Francuz miałby kapitalną asystę.

0

@amanter już dajmy sympatycznemu francuzowi spokój. Chlop biega ile może,plus współpraca z Messim wygląda ciągle lepiej. Wierze w niego,bo choć możliwości ma mniejsze niż Cou i Dembele to głowa nadrabia i nie wymieka. Wczoraj gość mógł mieć hat trika ale nie wyszło, wierzę w niego bardzo. Te piły w ostatnich meczach do Leo mają w sobie potencjał

0

@kaziks nie gramy spotkan co 3 dni jak to czesto bywalo w styczniu / lutym wiec jest wiecej czasu na regenaracje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?