La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 814 Culés

konto usunięte

0

Może trochę pomarzymy teraz? W związku z karą dla City, w lato bierzemy od nich KdB i Bernardo Silve. Lautaro na ŚN. Ulala.

6

@VenoM Po pierwsze Jesus, Lautaro przy nim to półka niżej, a kasa podobna.

0

@VenoM Jesus, KdB i Bernardo ulala.

konto usunięte

2

@RosjaninBut No nie wiem czy półka niżej. Mówisz tak, bo Lautaro odpalił w tym sezonie dopiero. Ja mam wrażenie, że Jesus jest bardziej podatny na kontuzje od argentyńczyka.

0

@VenoM tym bardziej chore się wydaje wydawanie 100 mln lub płacenie klauzuli 111mln (czy ile tam było) za zawodnika który ma dopiero za sobą 1 dobry sezon. Nie zapomnijcie jaki był hype na Jovica a co wyszło...

konto usunięte

0

@PanZagadka Mimo wszystko Lautaro gra w lepszej lidze, w mocniejszej drużynie i z dobrymi zespołami dobrze sobie radzi. W LM nie miał problemów z naszymi obrońcami. No i to Argentyńczyk jednak, w reprze dobrze grał z Messim.

1

@VenoM To możliwe, jednak Jesus to sprawdzony crack, a Lautaro to mimo wszystko kot worku, nie wiadomo jakieś maści.
Może odpali, a może w ogóle nie.
Powinien kosztować max 70mln, a nie 110.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?