La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1970 Culés

13

Drugi raz po kilku latach obejrzałem incepcje... ależ to jest film WOW. Fajnie było powrócić praktycznie na nowo bo pamiętałem bardzo mało. No i to zakończenie, chociaż Michael Caine nie tak dawno zdradził jego wymowę.

0

@IronSanHybrid jak ono brzmi ?

6

@IronSanHybrid Właśnie to zakończenie to była chyba największa zagadka no i się wyjaśniło dlaczego tak to wyglądało a nie inaczej. W sumie gdyby było inaczej pewnie była by kontynuacja.

1

@IronSanHybrid dzis mi sie przypomnial kolega z ktorym to ogladalem pierwszy raz, bylo to doslownie dawno temu (tak z 9 lat) w holywood (blizej bylo do ktorej kolwiek gwiazdy niz do pizzahut / taco bell).

0

@IronSanHybrid co w tym filmie takiego wow ? :P

0

@beznicku1000 wszystko do gry aktorskiej mindfuck.

0

@IronSanHybrid ten film wyłaczyłem po 5 min bajka i tyle.Wszystko w się moze wydarzyć , fantastyka jak fantastyczne są sny :P nie wiem jak można to ogldać ale są gusta i guściki :P

0

@beznicku1000 Zależy kto co lubi ja tam lubię fantastykę.

« Powrót do wszystkich komentarzy