La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

22

"Już w wieku 13-stu lat wiedziałem, że zostanę piłkarzem. Dlaczego? Ponieważ straciłem wtedy swojego Tatę. W tym dniu cała odpowiedzialność za rodzinę spadła na moje barki. Bardzo szybko musiałem wtedy stać się mężczyzną. Było to dla mnie celem, a nie obowiązkiem. Kiedyś, ktoś mnie zapytał czy ciężko było być kapitanem w wieku 17-stu lat w drużynie PSG, odpowiedziałem mu, że najtrudniej było zostać kapitanem swojej rodziny w wieku 13-stu lat"

~ Mamadou Sakho

0

@pinasmeister Szacunek dla Sakho.

0

@pinasmeister Sakho to ogolnie zmarnowany talent troche. Szacun, ze osiagnal to co chcial, ale jakby mial mniej goraca glowe i nie byl takim leniuchem potem jak byl, to mogl byc czolowka swiatowa. Klopp dal mu szanse, ale jego zachowania i brak dyscypliny sprawily, ze przegnal go z Liverpoolu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?