La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 767 Culés

0

a ja Wam powiem że fajnie by było i są na to spore szanse gdyby Atletico nie zagrało w kolejnej edycji LM

13

@beznicku1000 może martwmy się o siebie.

konto usunięte

4

@beznicku1000 A ja kibicuje żeby jak najwięcej drużyn z Hiszpanii grało W LM. To rozwój tych zespołów. Rozwój zespołów to silniejsza liga. Silna liga to ciekawa liga i silna Barcelona.

1

@koziar brak Atletico nie oznacza mniejszej liczby hiszpańskich klubów.Właśnie rozwój to słowo klucz a Atletico już się nie rozwija a wręcz cofa w tej siermiędze Simeone,

konto usunięte

0

@beznicku1000 Racja. Czyli mój komentarz słabo się odnosił do Twoich słów. Ale wciąż pozostaje prawdziwy.

0

@koziar no nie do końca bo Atletico troche tu nie pasuje.Chyba że chcesz aby 5 zespołów grało w LM jak np Atleti wygrają w LM.Nie pasuje pod względem rozwoju i siły przynajmniej an te chwile

konto usunięte

0

@beznicku1000 Przeczytaj mój komentarz jeszcze raz ;-)

0

@koziar po co ? mam czytać między wierszami ? jest w nim jakiś ukryty sens ? jeśeli tak to powiedz mi wprost a nie każesz mi się domyślac :P

0

@koziar mordko ale wiesz,że tak czy siak trzy zespoły na milion procent zagrają?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?