- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 871 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 871 Culés
0
Ogólnie mecz nie był zły, widać było duże chęci i mogliśmy go zamknąć, plus nie gwizdnięty ewidentny rzut karny(mam nadzieje, że zarząd nie będzie siedział cicho, mając VAR i nie gwizdnąć czegoś takiego to zbrodnia). Tyle osób co tu psioczyło na Suareza, mam nadzieje, że dociera do wszystkich teraz jaką tytaniczną pracę odwala u nas Luisito. Poza tym Lenglet to nie Umtiti, solidny ale niczym specjalnym mnie nie zachwyca. Rakitić, katastrofa co ten chłop gra, kompletne dno i dwa metry mułu, piłki na kontry dla rywali, spowalnianie akcji, a już ta "klepka" z Leo to czysta poezja cienizny. No i ten Roberto, biega to tu, to tam, wygląda na wiecznie zmęczonego, nie nadążającego i oddychającego rękawami. Faktem jest, że miałby asyste gdyby Antek to wsadził jak należy. A propo tych setek Antka i Leo, ale Dembele był tu jechany po meczu z Liverpoolem...
Zapomniałbym o Sergio, ostatnio to jakieś nieporozumienie, on chyba myśli, że wiecznie będzie w swojej najlepszej formie. Wczoraj idealne wyjście z kontrą i co najmniej dwóch zawodników do wyboru z przodu, a ten sobie robi jakieś przekładki. Jego nonszalancji było wczoraj znacznie więcej, ogólnie przyspawałbym do ławki i postawił na tej pozycji de Jonga.
0
@Gaucho Rakitic i pilki na kontry dla rywali? Kiedy? W dodatku radzę zwrocic uwage ze to on sie pokazywal do gry od tylu a nie Busquets czy De Jong i jak Rakitic byl dobrze kryty to ter Stegen nie mial nawet z kim zagrac .
I nie dziw sie ze Roberto nie ma sily skoro musi biegać za dwóch , bo kiedy Messi straci piłkę to jedyne co zrobi to obroci sie i popatrzy na przeciwnika .
Dziwie sie natomiast żenie pocisnales Alby , chyba najgorszego zawodnika w meczu lub ogólnieod kilku meczów.