La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1207 Culés

0

"Z pustego i Salomon nie naleje". Nie dość, że sprzedali ostatniego niekontuzjowanego skrzydłowego Pereza, który przydałby się teraz to jeszcze trenerowi zostali tacy zawodnicy jak Rakitić, którego nie da się oglądać, a który gra jakby był na wymarzonych wczasach w Barcelonie. Dobrze, że przynajmniej "turnus" Valverde dobiegł końca, bo nie wiem jakby to wyglądało. Poza Leo każdy zawodnik zanotował taki regres, że to jest coś niesamowitego. Nawet De Jong jest cieniem samego siebie z zeszłego sezonu. Cały czas wierze w Setiena bo bajzel jaki mu zostawił poprzednik jest nie do pozazdroszczenia. Do tego rozbestwione gwiazdeczki kłócące się między sobą.

0

@Piotr777 Akurat wczoraj Leo tez był niesamowicie słaby. Miliony strat, a po jednej z nich właśnie padła bramka (o ile się nie mylę)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?