- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1520 Culés
Gorące dyskusje
Faro
1
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
22 odpowiedzi
Luciano99
53
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Bzyczekk
17
Pamięta ktoś jeszcze tego ziomeczka?https://x.com/i/status/1273716704934342660
19 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1520 Culés
0
Witam planuje kupić którąś część NFS na PS4 , jaką część polecacie? ja zakończyłem granie na Underground 2 , Carbon , MW no i Undercover. W te nowe części nie miałem okazje zagrać . Bardziej chodzi mi o wyścigi uliczne nie po torach. Jeżeli ma to znaczenie będę grał na padzie. Z góry dzięki za odpowiedź :)
0
@Czak18 Need for Speed 2016 lub Need for Speed Heat
0
@Czak18 juz chyba nie ma takich klasycznych nfsów. Nie tak dawno dopadła mnie nostalgia, chciałem sie poscigac. Padło na nfs payback i szczerze mówiac sie zawiodłem. Dzisiejsze nfsy sa przeładowane takimi bajerami ze to juz nie ten sam klimat ulicznych wyscigow.
0
@BlauGrana1404 No właśnie oglądam gameplay Heat i jest bardzo fajny.
0
@filip73 Też mam takie wrażenie , a może jakaś inna gra? Poleciłbyś coś?
0
@Czak18 Jesli chodzi o samochody, to numerem 1 wydaje mi sie Forza Horizon. Wczoraj pobrałem Dirta 4, bo jest na dobrym promo i gra sie przyjemnie.
0
@filip73 No niestety Forza tylko na xboxa i PC.
0
@Czak18 lepiej weź EA Access za 15 ziko na miesiąc i ograj (chyba) wszystkie i jeszcze masz 10h w tym najnowszym nfsie