La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1407 Culés

0

Teraz dopiero przeczytałem info o Dembele. Jak ostatnio była dyskusja o jego powrocie to napisałem, że w tym sezonie to pożytku z niego nie będziemy mieli i zostałem mocno skrytykowany. Ja już nie wierzę, że on w Barcie zaistnieje.
To nie jest normalne, że 3 sezon z rzędu można powiedzieć, że Dembele jest ale tak jakby go nie było. Nie można w nieskończoność liczyć na takiego zawodnika co więcej czasu się leczy niż gra, a pensje ma niemałą. Być może piłkarsko ma potencjał i mógłby dać wiele dobrego, ale co z tego skoro od 3 lat nie ma okazji tego pokazać. Na ten moment to za Cou i Dembele nie wiem czy 100 mln byśmy dostali.

konto usunięte

0

@ShinobiQWE
A ja na niego bardzo liczę. I wierzę że kontuzję będą go omijały!

konto usunięte

0

@Lenioq chyba mogłeś wierzyć, kiedyś

0

@Lenioq Uwierz, chciałbym się mylić, ale bardzo wątpię że będzie z niego jakiś pożytek w Barcy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?