- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1032 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1032 Culés
90
Szczerze to straszny kwas czuje i szkoda mi Francuza. Odechciało się oglądać. Jeszcze ta zmiana i podanie do Roberto od razu...
1
@Katalończyk 99 milej nocy dla pana zycze
1
@Katalończyk 99 kwas czuć jak się takie komentarze czyta
1
@tomcias10 kwas to na oczach trzeba mieć żeby nie widzieć, że Messi tymi zachowaniami działa na szkodę druzyny
0
@Katalończyk 99 cały czas piszesz o jakiejś szkodzie a dzięki niemu wygrywamy bo miał dwie genialne asysty. Gdzie tu jest szkoda?
4
@tomcias10 Ty widzisz tylko ten mecz a ja widzę, że dalej w Barcelonie jest kolesiostwo a nie kolektyw. Messi czuje się większy od klubu bo sobie wybiera kolegów do grania a to jest bardzo złe w kontekście grania o puchary. Dziś mogłoby być z 4:0 gdyby wystawił parę piłek do Francuza.
Później się dziwimy, że wszystko opiera się na Messim. To nasz takie kwiatki jak dziś
0
@Katalończyk 99 to, że Messi wybiera sobie kolegów to jest tylko i wyłącznie durna plotka, która nie wiadomo czemu się przyjęła. I to właśnie Ty patrzysz przez pryzmat jednego meczu. W poprzednich meczach Messi miał kilka asyst do Griezmanna. Do tego mówisz o gościu, który ma najwięcej asyst, że jest samolubny.. Jak już pisałem wcześniej proponuję Ci się zastanowić nad tym co piszesz.