La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1313 Culés

0

Skandal trochę te warunki dla Ryoyu, ale fajnie, bo passa Kubackiego trwa.

2

@Homeopata8989 Skandalem to jest to, że w Sapporo zawsze są takie warunki. Jak ja nie lubię tych konkursów w Japonii. Już nie chodzi o Polaków tylko o to, że to się fatalnie ogląda.

0

@Homeopata8989 Kobayashi miał 7 pkt odjetych i skandal a jak Stoch miał 6 to nie skandal?

0

@lukaszbarca15 Również skandal.

konto usunięte

0

@lukaszbarca15 Tutaj to, ile kto ma odjęte nie ma większego znaczenia, bo co z tego, że masz na zeskoku huragan pod narty, jak tam nie dolecisz, bo na progu cię zestrzeli. W takich konkursach jak dzisiejszy, to uśrednione przeliczniki troche zakłamdują rzeczywistość.

0

@NeroTFP właśnie ze ma. Zobacz 1 serię. Żyła 132,5 metra 13 punktów odjetych i 5 miejsce, Stoch 130 m 24 punkty odjete i 21 miejsce. Więc to ma duże znaczenie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?