- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 510 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
24
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Roobo
2
Najlepszy mundial według was w 21 wieku?Zdecydowanie RPA i Katar.W 2010r był mega klimat, otoczka... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
MirusAmisz
47
Nigdy nie wrzucałem zdjęć swojego pieska to proszę bardzo:https://zapodaj.net/plik-PT9Veh9Pw4htt... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 510 Culés
28
Poziom idiotyzmu moich snów przekroczony.
Setien zwolniony po kolejnej porażce, zatrudniony ten Hag. Holender siada z Barto do podpisania kontraktu przy kamerach.
- te warunki w kontrakcie są dobre dla mnie?
- a to nie analizował pan tego ze swoim agentem?
- nie bo nie odbiera ode mnie telefonow
- to może pan wyjdzie i z nim pogada?
Ten Hag wychodzi, chwilę później wraca jakby na haju, uśmiecha się cały czas, siada znowu przy Barto. Nagle mówi coś że od zawsze kibicował Realowi i innym madryckim klubom, nikt nie wie o co chodzi, potem krzyczy 'hala Madrid' i zaczyna śpiewać 'ona by tak chciała' cały czas z tym głupim uśmiechem. Jakiś koleś prosi go wyjście i transmisja zostaje ucięta.
Jak rzadko śni mi się coś związanego z Barca tak musiało to być akurat coś takiego idiotycznego.
Komentarz usunięty
1
@Danger204 ona by tak chciała :D
9
@Danger204 W końcu jakiś normalny sen, a nie wieczne "Kurła śniło mi się dzisiaj, że wygrywamy z zespołem Y 12-0 i Fati strzela 12 goli z przewrotki".
1
@Danger204 pewnie na pożegnanie Neres mu towar dał.
0
@Geble W końcu jakiś prawdziwy sen, a nie wymyślona opowieść 4latka :D