La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

0

Byłem jednym z tych którzy bronili Valverde i za to dużo przyjąłem... cóż tak to jest jak się ma swoje zdanie.Zakochany w Ernesto nie byłem ale byłem przeciwny jego zwalnianiu teraz szczególnie na trenera tak innego.Pisałem że zanim zawodnicy pojmą o co chodzi temu trenerowi Real będzie miał 10pkt przewagi (oby nie).I z tym i z tym trenerem LM nie zdobędziemy ale wielce prawdopodobnie zdobyli by mistrzostwo.Kto na chłodno zobaczy ostatni mecz Valverde zobaczy tam fajnie grająca drużynę która miała po raz kolejny zastój (być może wina Valverde) Proszę o dyskusje a nie obrażanie mnie

4

@NIEBIESKI77 Sam nie rozumiałem zwolnienia Valverde akurat po takim meczu jak z Atletico, gdzie zespół prezentował się być może najlepiej w tym sezonie. Rozstać z Ernesto należało się już po meczu z Liverpoolem, dzięki czemu przyszły trener (czyli pewnie Setien) spokojnie przepracowałby okres przygotowawczy i wpoił drużynie swoją wizję gry. Całym naszym nieszczęściem jest zarząd, działający nielogicznie. Do tego jeszcze Luisito wyleciał do końca sezonu, do którego co prawda mam wiele zastrzeżeń co chodzi o mecze wyjazdowe w LM, ale jednocześnie drużyna bez niego będzie gorzej funkcjonowała.

2

@NIEBIESKI77 szkoda gadać w ogóle na na te tematy ogólnie dyskutowanie o aktualnej Barcelonie prowadzi do smutku mega przykra sprawa

0

@matelkoveb nie jestem sezonowym kibicem, przetrwamy to a normalnie podyskutować zawsze można, szkoda że z nielicznymi, pozdro

2

@damianex10 no właśnie parę rzeczy się nakryło,za dużo słabych punktów w tej drużynie... wspomnę tylko o kilku graczach.Umtiti nie wiem gdzie jest lepszy o Lengleta,Sergi Roberto ostatni dobry mecz rozegrał w zeszłym sezonie,Alba po kontuzji... mentalnie Pan porażka,jest dobry tylko wtedy gdy cały zespół gra dobrze, Rakitic każdy widzi, Suareza nie ma,Fatti tego nie dźwignie,Grezmain sam nie wiem co myśleć itd itd...juz teraz wiesz czemu mądry facet Xavi tego nie wziął

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?