La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 890 Culés

konto usunięte

0

Jestem bardzo ciekawy powrotu na boisko Dembele... Na chwilę obecną, jest to nasz jedyny rasowy skrzydłowy. Lewo-skrzydłowego od chwili sprzedaży Neymara nie mamy, a nasz (w założeniu) prawo-skrzydłowy wciąż leczy kolejne kontuzje. Ciężko być optymistą, jeśli chodzi o przydatność Dembele do zespołu, patrząc na mnogość jego urazów mięśniowych. Zakładając sytuację, że do końca sezonu Francuz jeszcze ze 2 razy dozna urazu, to raczej będzie on wystawiony na sprzedaż. Nabywcy moim zdaniem, szybko się znajdą. Tylko co wtedy? Zostaniemy bez lewo i prawo skrzydłowych? Kogo kupić? Na kogo Barcelonę stać? Na kogo postawić, skoro ze względów finansowych, nie stać nas na Mbappe czy Mane (dwóch najlepszych obecnie skrzydłowych Świata). Pomijam Neymara, bo osobiście jestem zdecydowanie przeciwny powrotowi tego zawodnika. Pomijam również takich graczy jak Fati, bo nie oszukujmy się - ze 3 lata jeszcze musi minąć, by ten chłopak zaczął realnie walczyć o pierwszą 11tkę.

Czy w obecnym świecie piłki nożnej, można osiągać sukcesy w dłuższej perspektywie lat nie mając błyskotliwych skrzydłowych? Śmiem twierdzić, że nie...

0

@T_TG Neres, Barco, Traore, Williams, może Sterling? Bo obecnie vto top 3 jeżeli chodzi o skrzydła, może Pep by go przekonał po znajomości.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?