La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1643 Culés

9

O, dzis mamy matchday.

4

@Colon Z nowym Treneiro. XD. Kurde jestem ciekaw wszystkiego co związane z naszym ustawieniem, intensywność, presing, otwartość gry. Oby był chleb i igrzyska XD. Naprawde ta zmiana przynajmniej na papierze jest budująca.

konto usunięte

0

@Colon wreszcie

0

@sokot @Kompletny A sa w ogole tutaj jacys hejterzy nowego trenera?

3

@Colon Nie ja. Spodobał mi sie od momentu jak dostaliśmy koncertowy wpiernicz od Betisu w pięknym stylu.

konto usunięte

1

@Colon są. Jeden jakieś dwa albo trzy dni temu mocno krytykował, ale to mógł być troll. Pewnie teraz sytuacja zmieni się o 180 stopni, czyli dotychczasowi obrońcy trenera będą hejtować, a hejterzy (np. ja) bronić.

0

@Kompletny Ja tam dalej bronię ;)

konto usunięte

1

@Barca_Big_Moment albo stwarzasz pozory. Nie ujawniłeś się po zwolnieniu Ernesta?

1

@Kompletny Haha, kto wie ten wie ;)

konto usunięte

1

@Barca_Big_Moment czuję się wyróżniony. Choć dalej nie rozumiem, po co to robiłeś.

0

@Kompletny Po to żeby teraz się cieszyć z wymarzonego dla mnie trenera FCB ;)

konto usunięte

1

@Barca_Big_Moment ja hejtowałem Ernesto bez żadnego udawanego popierania go, a teraz też się cieszę, że mamy Quique, więc dalej nie rozumiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?