La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1035 Culés

0

Panowie i panie, pytanie o L4. Słyszałem kiedyś o wzięciu zwolnienia z powodów psychicznych ( przemęczenie itp) w takich warunkach na zwolnieniu możesz być gdzie chcesz, kontrola nie wymaga pobytu w domu. Tak słyszałem, istnieje coś takiego, ktoś coś miał takiego?

0

@jeyx77x
Jest, tylko nie wiem, czy zwykły internista może Ci coś takiego wystawić. Jeśli chodzi o psychologa, to zdecydowanie tak. Siostra korzystała z tego. :)

1

@jeyx77x
Też słyszałem. Bratowa miała chyba 3 miesiące z powodu wypalenia zawodowego :D Ale to warszawka :P

0

@Gwozdziu94 Moja siostra po całości poleciała. 6 miesięcy bez tygodnia. :D I również Warszawka. ;)

konto usunięte

0

@szymonekk Psycholog to nie lekarz. Psychiatra może wystawiać L4.

0

@TheNekro94 Racja, chodziło o psychiatrę rzecz jasna. :)
Psycholog to wolny słuchacz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: