La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1196 Culés

5

W sumie dość śmiesznie byłoby, jakby po tych wszystkich plotach nagle jutro oficjalnie Bartomeu zwołał konferencję prasową z Valverde, prezydent Al-Saad z Xavim również. La Rambla w euforii, kibice Barcelony już otwierają szampany. A tutaj Bartomeu wychodzi i mówi, że nie ma tematu zwolnienia Valverde i że WCIĄŻ KURŁA WIERZY W TEN projekt sportowy, a prezydent Al-Saad po prostu stwierdzi, że Xavi ma ważny kontrakt i że się skupiają na najbliższych meczach :D

Już widzę co by się tutaj działo. Osobiście zacząłbym zbiórkę na jakiegoś Kilera, lub innego Szakala...

0

@macio_944 Ile Xavi w ogole tam zarabia?

0

@Colon
Nie wiem, ale na pewno nie więcej niż Owsiak na WOŚP.

1

@macio_944 trzeba by było zadzwonić do Wąskiego zapytać czy ma czas żeby odebrać Szakala z lotniska :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?