La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1406 Culés

konto usunięte

0

Ostatnio w trasie jadąc blablacarem poznałem gościa, który twierdzi, że Suarez ma poryty czosnek od picia yerba mate :D i że Cejrowski to najlepszy przykład na to, że Yerba po latach picia rysuje psychike.
Nie podzielam tej tezy, aczkolwiek ciekawe było to, że mówiąc o tym, był przekonany, że tak właśnie jest. xD

0

@fistaszjo Leo odstaw ten towar, proszę XD

0

@fistaszjo I dobrze mówił. Yerba najgorsze co jest.

konto usunięte

0

@Dzemix111 no i mu mówiłem, że Lio też tankuje Yerbe i jakoś nie widać oznak zakrzywienia, ale na to nie miał argumentów i krotko stwierdził, że Messi jest najlepszy z czym oczywiście nie polemizowałem

konto usunięte

0

@sebasek99 kolejny, który wysuwa stwierdzenia z zerowym doświadczeniem xD

0

@fistaszjo Raz piłem i wystarczy.

konto usunięte

0

@sebasek99 skoro tak uwazasz, że wystarczy to w porzadku, ale nie pisz publicznie, że yerba to najgorsze co może być bo to żadne zło :p

1

@fistaszjo Od żartów na temat napojów nikt jeszcze nie umarł ;p

konto usunięte

0

@sebasek99 a widzisz, umarli xD zartujac sobie ze mozna wypic beczke energola i w trakcie zajadać sobie smacznie włada na imprece ;p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?