La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

0

Co wolicie?
1. WC z łazienką w jednym pomieszczeniu
2. WC oddzielnie (małe pomieszczonko hehe)

Ja tylko i wyłącznie pierwszą opcję, mieszkanie może być genialne, ale przez tą jedną rzecz bym nie chciał w nim mieszkać i na odwrót.

2

@puyol_presidend5 czyli jak mieszkanie będzie ujowe ale kibel będzie obok wanny to bierzesz? :D

konto usunięte

3

@puyol_presidend5 wolał bym mieć osobną łazienkę i toaletę.
to wynika z tego ze miałem 3 starsze siostry i do tego mama... gdybym miał w jednym pomieszczeniu to pewnie toalety nie zobaczył bym nigdy :-D

konto usunięte

5

@puyol_presidend5

Kibel za stodołą. Ta opcja najlepsza.

0

@Striker Mieszkanie może być nawet obskóne, ale łazienka ma być przestrzenna, łądna i łącznie z wc.

konto usunięte

3

0

@ksobi nie :D .

konto usunięte

1

@puyol_presidend5 no ale jak to przecież wszystko w jednym pomieszczeniu tak jak Pan sobie życzył:D

0

@puyol_presidend5 Wc spokojnie może być w łazience, ale osobne WC musi być dla gości.

0

@puyol_presidend5 ja sobie nie wyobrażam WC w łazience, chyba że jest już jedno w osobnym pomieszczeniu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?