- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1637 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Danny Gaucho
10
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1637 Culés
0
No to ładnie, ledwilo sie rok zaczął a wojna USA- Iran już bardzo blisko, mam tylko nadzieję, że Putin nie zaatakuje w podobnym czasie krajów bałtyckich, Białorusi i Polski...
26
@Kamilos84 Nie będzie żadnej otwartej wojny, a Putin aż tak głupi nie jest aby atakować Polskę. Nie dramatyzujmy.
0
@TheNekro94 bedzie zawierucha na Bliskim Wschodzie, więc Putin wykorzysta sytuację na aneksję Białorusi i destabilizację/zielonych ludzikow w krajach bałtyckich a potem przyjdzie czas na Polskę
2
@Kamilos84 Tak tak, oczywiście :)
0
@Kamilos84 o Rosyjskim zagrozeniu to slychac juz od lat. Moze niech lepiej Wszyscy sie zajma tonami demokracji USA.
7
@Kamilos84 podasz mi wyniki meczów jeszcze z najbliższych kolejek wariacik? pewny pewniak widze
1
@Kamilos84 ktoś tu z geografii uciekał
0
@TheNekro94 Czemu byłby głupi, gdyby atakował nas? Tzn pytam, bo cieszy i cekawy mnie Twoja pewność w tym co mówisz, a dla nas to dobrze wróży (to co piuszesz).
0
@puyol_presidend5 Bo jesteśmy w Unii, jesteśmy w NATO, jesteśmy ostatnim bastionem przed Europą Zachodnią, Rosja naraziła by się całej Unii oraz USA... Poza tym po co oni mają zajmować nasze terytorium? Za duże ryzyko to by dla nich było.
0
@TheNekro94 Duże ryzyko, ale w sumie też nie bylibyśmy dla nich chyba jakąś wielką zdobyczą nie? Jeśli Rosja miałaby kogoś zaatakował to kogogo by zaatakowała, jak myślisz?
1
@puyol_presidend5 Kogoś kto ma jakieś złoża ropy, albo strategiczną pozycję, ale tak aby nie narazić się jakiemuś większemu sojusznikowi tego kraju, aby było to opłacalne. Bo samo atakowania, dla zajmowania terytorium nie ma racji bytu bo Rosja i tak jest ogromna...
0
@TheNekro94 Czyli jakie kraje byłyby idealnymi celami?
0
@puyol_presidend5 W sumie żadne xD Im się nie opłaca nikogo atakować. Zajęli sobie strategiczny Krym i tyle.
0
@TheNekro94 A jeśli USA będzie w wojnie z Iranem to my też prawdopodobnie czy tylko wyślemy wojska? A jeśli wyślemy wojska to jest szansa, że i Iran wyśle do nas?
0
@puyol_presidend5 Czuję się jak pod jakimś gradobiciem pytań xD Nie wiem tego ;)
2
@puyol_presidend5 Nie, nie ma szans. Iran będzie miał dużo większe zmartwienia na głowie niż wysyłanie wojsk wojsk na drugi koniec świata do kraju o znikomym znaczeniu politycznym i militarnym.
1
@puyol_presidend5
Polska nie wyśle wojska do Iranu.