La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1425 Culés

0

Sprowadzenie Daniego Olmo ma jakikolwiek sens?

konto usunięte

0

@SeeleyBooth bedzie jak z malcolmem wiec nie ma

1

@SeeleyBooth Gdybyśmy sprzedali Dembele i Cou i nie pozyskali np Neymara to ma jakiś sens, tym bardziej, że Olmo to zawodnik uniwersalny i utalentowany.

0

@SeeleyBooth będzie mu ciężko się przebić, ale no wszystko w jego nogach i głowie

1

@Coutinho007 Mam wrażenie, że jest trochę pompowany, no, ale zobaczymy.

4

@SeeleyBooth Czy ja wiem czy pompowany, wolał bym Olmo za 40 mln niz jakies niewypały po 100+ jak to ostatnio niestety nam sie zdarza, jedynie obawy przy Olmo to jest taka, ze może blokować Pedriego.

2

@Mesi12 Jak nie będzie Coutinho i Dembele to nie widzę tego problemu co z Malcomem, po za tym Olmo jest wychowankiem i jest taktycznie inteligentnym i wszechstronnym zawodnikiem świetnym technicznie i lepszym na pewno od Malcoma.

2

@SeeleyBooth 100x bardziej wolę Olmo i hajs na kolejne wzmocnienia, niż Neymara.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?