- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1572 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1572 Culés
3
Śmiejecie się nieustannie że Valverde chce Williana. Prawda jest taka że od odejścia Neymara nie mamy jego następcy. Lewego skrzydła nie mamy oprócz wchodzącego Alby. Valverde skoro już prosi o jakiegoś zawodnika no to musi mieć pomysł na niego. Nietrudno połączyć fakty i stwierdzić że Willian mógłby się odnaleźć u nas na lewym skrzydle.
Valverde nie jest trenerem na lata więc nie zależy mu na budowaniu kadry na lata, jest trenerem i oceniany jest za tu i teraz. ( Tutaj dodam że według mnie nie jest to dobre i nie podoba mi się to, niemniej takie są fakty i nie można tego pomijać i nieustannie mówić że Pep to by...) Stara się więc jak najlepiej zarządzać składem na tu i teraz. Wielu krytykowało transfery Paulinho czy Vidala z uwagi na wiek, jednak gdy jeden ładował gole a drugi walczy o każdą piłkę to jakoś ten wiek już nie przeszkadza.
Brakuje nam lewego skrzydłowego i Valverde takowego chce, ale mimo tego jest krytykowany za to. Tego nie rozumiem. Mimo braku spełniania swoich próśb trener godzi się grać tymi których ma, a ma takich zawodników że po Neymarze na lewym skrzydle graliśmy Deulofeu i częściowo Suárezem, potem Coutinho i teraz Griezmann. Dembélé wydaje sie świetnym rozwiązaniem, jednak jest non stop poza składem, czego wielu chyba nie zauważa. No chyba że to też wina trenera...
0
@Nano22 Zacznijmy od tego, ze waldus to miękka faja i powinien jasno postawić zarządowi kogo chce a nie, ze kupują mu Coutinho którego nie wie gdzie wstawić, Dembele który tez sie do nas nie nadaje i oczywiście Griezman który jest upychany na sile .. Ten trenerek jest na miarę Bilbao a nie Barcy .. mam nadzieje, ze jeszcze pół roku i przejmie to ktoś z głowa i poukłada ten zespół na miarę takiej potęgi
0
@Nano22 Tylko jak Valverde chciałby zmieścić Suareza, Messiego, Griezmanna i Williana w jedenastce? Tutaj zabraknie balansu. Ogólnie Willian jest fajną opcją zważając na to, że kończy mu się kontrakt, ale po coś tego Griezmanna kupiliśmy.