La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 645 Culés

1

Ja dla odmiany uważam, że to dobra decyzja, odnośnie wypożyczenia Aleni. Ile on zagrał do tej pory? Grał więcej bo Arthur leczy uraz. W normalnej sytuacji nic nie grał. Poza tym to żadna nowość, że klub daje minuty zawodnikowi tuż przed jego wypożyczeniem lub sprzedażą. Dla panikujących warto przypomnieć, że mamy jeszcze Puiga więc nie zostajemy bez zabezpieczenia. I osobiście cieszę się, że dzięki temu to właśnie ten zawodnik będzie następny w kolejce do gry. A Alena dostanie w Betisie potrzebne do rozwoju minuty. Gdyby został daję głowę, że drugą część sezonu przesiedziałby na ławie.

0

@prokofiew chyba nawet na trybunach

konto usunięte

2

@prokofiew Dajcie spokój z tym Puigiem. Gość kopie na peryferiach poważnej piłki. W fazie pucharowej LM na pewno nie będzie w stanie zastąpić kogoś z marszu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?