La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

konto usunięte

0

W ciągu ostatnich dwóch dni policjanci zatrzymali 345 nietrzeźwych kierowców, czyli o 84 osoby więcej niż w czasie ubiegłorocznej Wigilii i Bożego Narodzenia.

KGP

0

@Odesseiron promowanie alkoholu z @Danny Gaucho na LR, a potem takie info .. hmmm

konto usunięte

2

@Colon
A co ma jedno do drugiego?

0

@Odesseiron no jasne , zawsze coolowo być 500 plus alkoholikiem

Napijmy się.

konto usunięte

1

@Colon

Ty to najpierw wytrzeźwiej, bo coś Ci się miesza

konto usunięte

3

@Colon Colon tobie alkoholu dzisaj juz wystarczy

1

@Odesseiron nie ma sensu się zgrywać . Wiadomo , o co chodzi .

Napijmy sie

konto usunięte

1

@Colon

Ja się nie zgrywam. Pitolisz po prostu trzy po trzy. Nie wiem, czy przedawkowałeś alko czy yerbę, ale efektem są wypisywane bzdury.

2

@Odesseiron aha, to mało piszesz z Gaucho o alkoholu ? Przecież niedawno ktos to Wam zarzucił ,
Jesteśmy niedaleko Wschodu , wiec chwalenie sie alkoholizmem leży w naszej naturze ?
Przesadzacie i tyle , a potem wstawiasz jakieś statystyki

Poczekaj zaraz wyjmę kij

konto usunięte

2

@Colon Ale co ma moje pisanie z @Danny Gaucho do pijanych kierowców?

0

@Odesseiron znowu udajesz tego , który się nirdomysla .
Zaraz napiszesz , że nie masz na cos tam czasu , bo jesteś jedyną zywicielem rodziny .
Przyhamuj i tyle .

Napilmy sie, Polej

konto usunięte

0

@Colon

Ty naprawdę wytrzeźwiej, bo pitolisz takie głupoty, że szkoda czytać.

Po pierwsze znajdź mi mój ostatni wpis o piciu. Gwarantuje, że długo będziesz szukał.
Po drugie dalej nie wiem co to ma do pijanych kierowców.

0

@Odesseiron @Danny Gaucho napiimy sie za 500 plus ! Zdrowie ! Kaczor to zło

0

@Colon @Odesseiron co tu się odLaRablowało ??? xD

0

@MesQueUnClub_87 gapie rozejsc sie, idziemy na priv :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?