- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1339 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1339 Culés
35
Ale ta kinder ma zajebiscie smaczną czekolade szkoda,że tabliczek nie sprzedają...
0
@Hushovt Moja znajoma pracowała kiedyś w firmie gdzie skupowano kinderki bliskie terminu, topili je i oblewali swoje wafelki. No mega dobre to było, ale po 2-3 w ustach czuć było mega słodycz xD
0
@Hushovt w sumie dobra zagadka.
Kinder całkiem smaczne , ale lepsze to min Lindt, Galaxy, Marabou, Toblerone i taka jedna Terravita
Najgorszy syf to Fioletowa Milka
4
@Colon Milka i Lindt to moje ulubione wyroby czekoladowe, a no i Hershey's też spoko.
0
@IronSanHybrid ty, ale to fenomen - bo Milka nawet koło Lindt nie stała - to taka tłusta masą z cukrem
1
@Colon a czy ja mówiłem, że są np.tak samo dobre ? Mówiłem, że to moje ulubione. Ty, ale to fenomen.
0
@IronSanHybrid
Dla mnie dziwne , ze Tobie smakują , no chyba że chodzi o design
1
@Colon tak bo wybiera się ulubione czekolady po designie xD ale jak kto woli. Lubię homara, ale i konserwę turystyczną, bo jedno nie wyklucza drugiego.
3
@Colon fioletowa tylko goplana
0
@IronSanHybrid Milka do G. U w no . Kropka ;)
2
@Hushovt dla mnie tylko Milka
2
@Colon Ja też uwielbiam milke, to że tobie nie smakuje to już inna sprawa :).
0
@Colon co kto lubi.
2
@Chwytliwy Ta z oreo to jest majstersztyk.
0
@Chwytliwy @draxidox milkozercy, smacznego . Dostaje czasem w prezencie całe pakiety , chętnie Wam odamm ten "szajs " :)
1
@IronSanHybrid Milka nie jest zła a lubie wedla mleczną bo nie jest przesadzona jak chodzi o słodycz milke tylko karmelową bo zwykła mi nie smakuje a goplany daaawno nie jadłem
0
@Hushovt Dla mnie Goplana np. zdecydowanie na NIE :D
0
@Hushovt Wedel nie przesadzony? Hmm, zjedz panna cotta albo tiramisu to zmienisz zdanie szybko :).
0
@Colon nie powinno się traktować poważnie osoby która obok lindt pisze terravita
0
@Chwytliwy Mówie o Wedel mlecznej a nie o smakowej mleczna jest zbilansowana lekko gorzka ale więcej w niej słodyczy dla mnie idealna ;p
0
@Cvzx aaa to racja :)
To była specjalna edycja - 60 proc, ale mleczna , kakao na pierwszym miejscu w składzie