La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1300 Culés

0

Te argumenty że ligi się wyrównuja. Że nie można już wygrywać grając przy tym ładnie faktycznie do mnie trafiają. Idealny przykład to liga polska. Tam co rusz średniacy odgrywają faworytów, ba nawet nie wiadomo kto jest sredniakiem a faworytem. Do tego wszystko w "pięknym" stylu ;)

2

@PatrykBarca o gustach się nie dyskutuje ale stwierdzenia piękny styl i ekstraklasa to dla mnie oksymoron

0

@Azi Ale twoim zdaniem da się połączyć styl i wyniki ? Czy jednak mocny argument którego używa Ernesto na konferencjach że "przeciwnicy też grają " to wyklucza

2

@PatrykBarca Pewnie że się da. Ale nie z obecną kadrą i nie w dzisiejszych warunkach. Nie mam na to dowodów ale dałbym sobie rękę uciąć że w szatni Barcelony więcej do powiedzenia ma Bartomeu niż Valverde. Nie mówię że dyktuje kto ma grać w danym meczu (raczej kto ma nie grać - Rakitic) ale skutki presezonu i innych decyzji widać gołym okiem. Szkoda mi EV - nie jest jakimś mega wybitnym szkoleniowcem, raczej strategiem, ale mając homonto dużo szaleć się nie da.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?