La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1310 Culés

1

Carvajal swoje zrobił wczoraj jak widać

3

@Kondziubarca I tego się obawiałem. Jak ja nie znoszę Jego, Ramosa i Casemiro...

4

@Kondziubarca No klasyk to nie są przelewki i zazwyczaj są ostre faule.Przyzwyczai się chłopak.

2

@Coutinho007 Dobrze że Ansu zbyt długo wczoraj nie grał, bo pewnie zrobiliby konkretne polowanie na niego.. pierwsze przetarcie z tymi dzikusami za nim

konto usunięte

0

@Kondziubarca a co myslales ze obedzie sie bez fauli? przeciez to jest normalne ze ktos bedzie poobijany

2

@Kondziubarca Ale wiesz... Większość chciała żeby zagrał i pisali "W meczu z Interem też nie grają zawodnicy, którzy ważą po 50 kg" Analogia klasyku do meczu o nic z Interem to chyba najgłupsze co mogłem wczoraj tutaj przeczytać i dobrze, że nic takiego się nie stało Fatiemu po za tym co oczywiście zrobił Carvajalek...

2

@Coutinho007 Też to czytałem właśnie, kompletnie bezmyślni niektórzy tutaj są, fajnie że zagrał te około 10 minut wczoraj i debiut w klasyku ma za sobą ale tyle póki co wystarczy, jak dobrze pójdzie to w marcu w Madrycie może zagra dłużej ale też jeszcze będzie trzeba ostrożnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?