La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1804 Culés

5

Kolejny sezon bez lewego skrzydła, ile już Barca zdążyła wydać pieniędzy? Coutinho, Dembele, Griezmann, który nie nadaje się tam, a mam wątpliwości czy wogole odnajdzie się. Zarząd w dużej mierze również jest winny, zespół wcale nie jest wzmacniamy, odpowiednimi zawodnikami.

0

@kamilop Zarząd zrobił test w fifi i fajnie się nimi grało na LS, co Ty od nich chcesz

3

@kamilop O tym niestety pisałem. Nadal mam nadzieję, że myliłem się, ale niemal każdy mecz utwierdza mnie w przekonaniu, że transfer Griezmanna był zupełnie niepotrzebny. Francuz nie daje zupełnie nic w ofensywie. Stosuje jedynie niezły pressing i wraca do obrony chociaż wczoraj na przykład zanotował jeden odbiór(tyle co Messi co niby nie biega).

konto usunięte

2

@kamilop @kamilo0066

skoro nie mamy skrzydeł, bo prawe też nie istnieje, to może trzeba po prostu zmienić taktykę, a nie upierać się przy 4-3-3 i jego wariacjach.

0

@Odesseiron już dawno nie gramy typowym 4-3-3. To ustawienie istnieje tylko na grafikach

konto usunięte

0

@barca__rządzi dlatego napisałem o wariacjach tego systemu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?