La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1456 Culés

2

Nie ma co się oszukiwać, Real był lepszy i nie dostał 2 karnych. Pierwsza strata punktów na Camp Nou jak viktoria.

konto usunięte

3

@Katalonbar Ogarnijcie się z tymi karnymi widmo... Jedni i drudzy zagrali nędzę, taka prawda. Jeśli chodzi o klarowne sytuacje to Real miał ze dwie (jeden silny strzał Valverde i jeden, po którym Pique wybił piłkę prawie z linii bramkowej) i my również (strzał Messiego wybity przez Ramosa oraz strzał Alby). A tak to jedni i drudzy grali jak za karę. U nas na szczególny plus zasłużył Leo, a u nich chyba ten Valverde za próby strzałów z dystansu.

2

@LuisSalvano Ale tu nie ma co się ogarniać.Sedzia okradł Real w 1 połowie i takie są fakty.

0

@LuisSalvano Karne widmo??
To wyobraź sobie sytuacje w drugą stronę, rzut różny dla nas i w ten sposób Ramos atakuje udo Messiego…
Byłbyś jednym z pierwszych który by Ramosa wieszał na drzewie.
Zagraliśmy wczoraj słabo i na dodatek sędzia wczoraj nam sprzyjał w tych kontrowersyjnych sytuacjach (tak dla odmiany). Choć trochę obiektywności.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?