La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

2

Totalnie szczerze, Alba jest takim dzbanem i tak irytuje swoim żałosnym zachowaniem że z chęcią bym go pożegnał i postawił na Firpo żeby uczył się tej gry na lewej obronie w Barcy (jak ktoś powie że jak grał nic nie pokazywał: pozycja bocznego obrońcy w Barcy jest bardzo trudna i do nauczenia się jej potrzeba czasu, Alba też na początku nie grał tak dobrze, a na prawą obronę po Alvesu ciągle nikt nie może wskoczyć chociaż w połowie na tak wysoki poziom)

konto usunięte

2

@Kacper1432 Panie, skończ pan p... ;) Alba to ikona na LO, a jego zrozumienie z Leo jest świetne. Przypomnij sobie poprzedni sezon w jego wykonaniu.

0

@LuisSalvano Nie mów tak do mnie to raz.
A w 2, daj takiemu Juniorowi z cały sezon/2 to też takie mechanizmy wypracuje, to zrozumienie z Messim to nie kwestia niesamowitych umiejętność Alby tylko lat wspólnej gry

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?