- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1866 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1866 Culés
0
JA bym się jeszcze nie cieszył, Real to jedyna drużyna w meczach której Var nawet po pięciu minutach potrafi uznać lub anulować bramkę jak to było z Bruggią
0
@panczo Już dawno wznowili grę
0
@panczo Bo kolego chyba nie wiesz jak działa Var. Przypominam że meczu Inter-Slavia sędzia wrócił do karnego dla Slavii jak Inter zdobył gola
0
@Azi tak tak, ale pamiętasz jak było w pierwszym meczu z Bruggią ? Sędzie nie uznał Ramosowi bramki, grał bramkarz od bramki. Pięć minut później nagle pojawiła się jedynka przy wyniku Realu i sędzia jednak uznał bramkę (skąd inąd słusznie), ale to już było dawno po tej sytuacji.
1
@panczo Tyle że to zupełnie inna sytuacja. Jeżeli wznowili grę a VAR sprawdzał to już zmian decyzji nie będzie.
0
@takisobiektos jak działa system VAR to przekonałem się wczoraj w czasie meczu na Anoeta :) A prawda jest taka, że pomimo tego, że naprawdę ten system wniósł bardzo dużo dobrego do piłki i sędziowanie wniósł na dużo wyższy poziom, to jednak dalej jest niedoskonały i powinien być jednak rozwijany :) No i uważam, że sędziowie którzy dysponują powtórkami powinni ponosić znacznie większe sankcje za poważne błędy, bo jeśli już masz powtórki, to jednak wymagania wobec nich także powinny rosnąć :)
0
@Azi właśnie wtedy jak oglądałem Real z Bruggią, to stwierdziłem że już nie rozumiem do końca, kiedy sędzia może, a kiedy nie wrócić do danej sytuacji. Wydawało mi się, że jak już podjął decyzję, a mecz został wznowiony od bramki, to już nie można zmieniać wyniku i uznać bramki parę minut później...