La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

0

20 topowych dzwikow klawiszowych w rocku wedlug Ricka Beato - kolejnosc przypadkowa.

- Procol Harum "Whiter Shade of Pale" (M. Fisher Hammond M102)
- The Doors "Riders on the Storm" (Ray Manzarek Fender Rhodes)
- Allmann Brothers Band "Jessica" (Gregg Allmann Hammond Organ)
- Gary Numan "Cars" (Minimoog Base, Polymoog Strings)
- John Lennon "Imagine" (Lennon Piano)
- Pink Floyd "Echoes" (Rick Wright Piano i Hammond Organ)
- Tom Scholz "Hitch a Ride" (Hammond M3)
- Argent "Hold Your Head Up"
- Supertramp "Bloody Well Right" (Rick Davies Electric Piano)
- Roxy Music "Beauty Queen" (Brian Eno)
- Stevie Wonder "Superstition" (Hohner Clavinet model C)
- The Rolling Stones "Angie" (Nicky Hopkins)
- Van Halen "Jump" (Eddie Van Halen)
- Led Zeppelin "Thank You" (John Paul Jones)
- Genesis "Behind the Lines" (Tony Banks Arp Quadra)
- Emerson Lake and Palmer (Keith Emerson Minimoog)
- Elton John "Don't let the Sun Go Down on Me" (Piano)
- The Beatles "Strawberry Fields Forever" (Paul McCartney Mellotron)
- Yes "Roundabout" (Rick Wakeman)
- Deep Purple "Smoke on the Water" (John Lord Hammond Organ

Zappa mial byc na liscie, ale w koncu jest poza nia, poniewaz Rick nie potrafi zagrac partii klawiszy w Inca Roads.
- Frank Zappa "Inca Roads" (George Duke)

konto usunięte

1

@Colon John Lord wielkim klawiszowcem był. Z Deep Purple zdecydowanie brakuje mi "Child in Time".

0

@NeroTFP Tak, zawsze czegos, kogos bedzie brakowalo. Rick Beato wybiera chyba z klucza - ulubione, w miare znane i takie, ktore potrafi zagrac.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?