La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1560 Culés

7

Ja bym chciał Chelsea w 1/8 pierwszy mecz u nas, a rewanż na SB :D Iniestazo ! :)

konto usunięte

5

@IronSanHybrid Kocham tego gola. Najlepsze wspomnienie związane z kibicowaniem. Darłem się jak poje...yyy głupi. Mama miała mnie za idiotę. Później ze szczęścia w nocy nie mogłem spać xDDD Ahh kiedyś to było...
Ta bramka otworzyła nam drogę do Barcy 6-pucharów ;))

5

@TheNekro94 Dokładnie miałem tak samo, końcówkę oglądałem na kolanach z twarzą 10cm od ekranu, a ręce aż mnie bolały od ściskania kciuków !! jak wpadło to tak darłem jape, że mnie mama nieźle ochrzaniła, że ludziom spać nie daję ! Piękna sprawa :) Dwa najpiękniejsze/najbardziej emocjonujące momenty w historii mojego kibicowania Barcelonie :
Nr1. Iniestazo
Nr2. Roberto vs PSG
Nie zapomnę tego komentarza Szpakowskiego !


0

@IronSanHybrid Nr.3 gol Belettiego z Arsenalem

3

@IronSanHybrid Chelsea to drużyna nierozstawiona, awansowała z drugiego miejsca. Więc losują jej rywala, a pierwszy mecz The Blues zagrają u siebie ;)

3

@Barca_Big_Moment no to trudno :/ dalej chcę Chelsea :D

1

@IronSanHybrid Ja też właśnie chętnie bym zobaczył Barce z Chelsea ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?