La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1284 Culés

0

10

@Volk Nic skoro nie odróżniacie mody artystycznej od użytkowej.

3

@sebasek99 Dla mnie chodzenie z czlowiekiem w pozycji 69 jest nie tyle moda ( jeden ch. artystyczna czy uzytkowa) ile debilizmem.

0

@Volk No czyli nie nadajesz się do branży kreatywnej. Ale to nic nie szkodzi, idź dalej w internecie, po prostu omiń te treści :D

konto usunięte

2

@Volk Niestety teraz idiotyzmy stały się już wręcz codziennością, dlatego wielu osób nawet nie dziwią i nie szokują. Z resztą widzisz, jakie odpowiedzi otrzymałeś :D

0

@Bykunn chodzenie z człowiekiem w tej pozycji i męczenie tych dziewczyn jest takie kreatywne... Ciekawe cóż to za "artysta" wymyślił

0

@hefaj6 Na pewno robią to za karę i bezpłatnie :D Nie wiem stary po prostu przesadzacie. Zawsze sztuka była dziwna i tyle. Obraz z kilku kresek i plam może być wart miliony dolarów bo stoi za nim nazwisko. Tutaj jest podobnie

konto usunięte

0

@Bykunn co nie znaczy, że mamy to, zachwalać i nie mówić tego co myślimy nie?

1

@Volk niedługo to chodzenie ze starym na plecach będzie modne

0

@Moriarty Ależ oczywiście, nie ma niczego złego w powiedzeniu "mi się to nie podoba, do mnie to nie trafia|". Natomiast pisanie "To jest beznadziejne, dokąd zmierza społeczeństwo" jest już po prostu głupie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?