La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1654 Culés

konto usunięte

2

"Klubowe Mistrzostwa Świata siatkarzy nie skończyły się dobrze dla Earvina N'Gapetha i to nie tylko jeśli chodzi o wynik sportowy. Znany z krnąbrnego charakteru Francuz został aresztowany w Belo Horizonte, a powodem zatrzymania jest rzekomy gwałt, jakiego miał się dopuścić na jednej z Brazylijek.

Po zakończonych w niedzielę Klubowych Mistrzostwach Świata N'Gapeth pojechał do innego miasta w stanie Minas Gerais, a mianowicie do zasłużonego dla piłki nożnej Belo Horizonte. Zamiast udać się na zwiedzanie stadionu Atletico Mineiro lub mecz Cruzeiro EC z SE Palmeiras, siatkarz poszedł do jednego z nocnych klubów, gdzie miał zgwałcić jedną z kobiet. Według redaktorów włoskich mediów, wszystko miało "zacząć się od klapsa".

Na razie nie wiadomo jak rozwinie się sprawa Francuza, ale nie jest to już jego pierwszy konflikt z prawem. Wcześniej był sądzony za bójkę wszczętą w jednym z klubów w Montpellier oraz za pobicie konduktora TGV, w pociągu na trasie Paris-Montparnasse. Oprócz tego został również zatrzymany przez policję za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu."

Zakazać gry w siatkówkę. Widać, że prowadzi ona do alkoholu i przestępstw!!!

3

@NeroTFP Niech sprawdzi czy rzeżączki nie ma

0

@Barwindg ponoć pomylił ja z kobietą z którą poszedł do klubu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?