La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

konto usunięte

4

PROSZĘ MI WYŁUMACZYĆ CO WY MACIE DO RAKITICA? !!!!!!!! Uważam , że z nim w składzie gramy właśnie dużo lepiej

konto usunięte

0

@AdrianStoku oceniasz tylko po dzisiejszym meczu?

0

@AdrianStoku uważaj, za caps jest banicja :D

konto usunięte

0

@AdrianStoku Nie krzycz bo sie spocisz.

0

@AdrianStoku jak juz ma grać to za Busiego a do Frenkiego musimy wystawiać jeszcze jednego ofensywnego pomocnika

0

@AdrianStoku nie krzycz.

konto usunięte

1

@Explode NIe po wszystkich latach które gra na CN . Najśmieszniejsze, że znawcy tutaj na rambli obwiniaj tylko Rakiticia. Czy on broni czy on takuje tylko ? CO robi Busi , co robi Roberto , co robi Alba , co robi Suarez, co robi semedo , co robi Pique. ? Nie licząc Suareza to większa symptia bo są dłużej w Barcy ? Dla mnie Rakitić jest bardzo ważnym elementem w naszej grze . Wie kiedy przyśpieszyć wie kiedy zwolnić .

0

@AdrianStoku podzielam twoje zdanie ludziesię na niego uwzięli od początku

konto usunięte

1

@matelkoveb Lechici z Poznania mieli Trałkę, a Rambla ma Rakiticia..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?